SERIA A

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
14,274
Te Juventus e larguan.
Te Kombetarja Italiane e larguan
Te Chelsea e larguan.

Deshtim tek tre ekipet qe ka drejtuar.

Juventus eshte ekip monopol ne Itali sa i perket titujve Serie A.

Te Chelsea mori ca donte ne merkato.

Te Italia deshtoi si asnje trainer me pare.

Sivjet perfitoi nga tranzicioni i Juves siç e tha dhe @iMp4Ct .

Mgjths akoma ska mbaru kampionati.
LoL perfitoj nga tranzicioni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ne 20 ndeshje 17 fitore 1 humbje 2 barazime kontja vjen pas guardioles ska trainer me te mire se kta 😁
 

ABC

Think positive !!
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,044
Mosha
27
Momenti I preferuar ne Seria A :p
 

Attachments

  • VID-20200319-WA0014.mp4
    88.6 KB · Shikuar: 0
Top