Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

"Sikur të isha djal"

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

BlacK_OpiuM

Mthirr Baby 👶
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 3, 2020
Mesazhe
2,397
Pëlqime
2,381
Pikë
113
Mosha
16
Location
AfeR Teje
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur🙈
 

Chupa_Chups

Παραξενη Κοπελα!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 9, 2020
Mesazhe
891
Pëlqime
1,326
Pikë
93
Mosha
22
Location
Atje ku ju lash.
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur🙈
Heret ju ke hy halleve!!
 

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,572
Pëlqime
8,842
Pikë
113
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur🙈
Kush tka lendu ty moj piciruke tshkoj tja pres komet e duret😛
 

Kola^Boss

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 17, 2020
Mesazhe
822
Pëlqime
1,748
Pikë
93
Mosha
70
Haahahahaha melooo sikur te ishe djal ahahahahahahha kishe hi ne burg per hashash e knaq burg kshu qe mos rri pishman :lolx:
 

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
489
Pëlqime
446
Pikë
63
Location
Tirana
Sikur te isha djale....Te isha shembull i atij djali qe se lendon nje femer....E ben te qeshe....E ben te lumtur.....E ben te ndihet mire
Te isha shembull I atij djali te sjellshem te edukuar te rrespektuar dhe te bukur🙈
Ate djalin te sjellshem te edukuar e te respektuar vetem si vella e duan gocat. Mos lexonshume romane
 

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
489
Pëlqime
446
Pikë
63
Location
Tirana
Rreshtat e fundit ishin te goditur mire. Por po te ishit djal, mendja ne nje vend do iu rrinte dhe ju, lek e pjeshka. Asgje nga keto qe thoni nuk do benit 😂
 

anna ana

Thjeshtesia eshte e bukur kur nis nga shpirti🙂
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
2,918
Pëlqime
3,684
Pikë
113
Nuk dua te jem ndryshe.
Kur per babin dhe mamin jam lumturi e tyre i gezohem personit qe jam dhe mundohem qe te jem gjithmone lumturi per prinderit e mi♥♥
Ndersa vellai thote me mire te ishe cun se nuk do kisha merakun🙄
 

Chupa_Chups

Παραξενη Κοπελα!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 9, 2020
Mesazhe
891
Pëlqime
1,326
Pikë
93
Mosha
22
Location
Atje ku ju lash.
Un jam te dyja. Edhe cun edhe goc. Jam femer delikate, e brishte, e embel, me tmirat mo 😁
Aty ku duhet jam ai Cuni haram i familjes, qe ngrenicik zonin, bej sherr si burrat.
Me pak fjal sme mungon mashkellelleteti 😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top