Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thashethemet

Disa goje thone:
Qe jom menjemodhe dikush tjeter qe du vemendje,te tjere/ra qe du sex,ehhhhh kujt nuk i pelqen sexi? Dikush/ja jom hipokrite,menjeceket,skom fytyre,dikush tjt ta hongsha e kshu me radhe..........
E dini te rene me te fundit? Ju a them une.
Qe jom selikon i gjall ehhhhhhhh ctju thot nona ma juve mkan ron dhe protezat nones.?????
E dini cfare? Me gjithe keto thashetheme kom shtu. Nona 50 kg spo luj dot ma nga veni.
???????????????
50 kg shume e dobet je :p a te duket uji kur te kalon ne gryke? :p
 
???????
Dekaaaa
O te keqen bjere ktu po jom vrrome fare
 
STOP thashethemet! Merruni me diçka të hajrit si udhëtimet, stërvitje, punë, gatim etj etj dhe ndani me njëri tjetrin story-t :)

Ps: s'më pëlqejnë thashethemet. Dikush është i mirë e dikush është i keq. Në fund të fundit secili/secila është për vete.
Më falni nëse ju prisha temën por shoh që thashethemet prishin marrdhëniet mes jush.
Gjithë të mirat :)
 
Mos jemi ne realitet ketu apo ne virtualitet
Ja ke fut kot plako ste shko serioziteti
 
Mos jemi ne realitet ketu apo ne virtualitet
Ja ke fut kot plako ste shko serioziteti
Këto thashethemet ndikohen keq tek anëtarët. Muhabete të tilla qoft në virtualitet qoft në realitet nuk është mirë. Sepse mund të ndikojë negativisht në karakterin e njeriut. Të paktën barcalet ose humor por jo të bësh thashetheme. Më fal që ta prisha temën.
 
Last edited:
@Dibrani faleminderit ta paca boxh bye bye
Por skom nevoje tme japi kush men ok?
 
Last edited:
thashethem per ty @LUCKY-STRIKE . ???pse i mashtron cunat ti? ai qerosi burri jot apo dashnori? mos bej si goc e mire se gjithe cunat ne chat ke fol me to..dhe me @Kola tallesh se nuk te pelqen hic se vet me ke thene..??????yyyyyy e kam myt ????
 
Ahahahahahahahahhahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha kopaaaaaaaa sic thot dhe @Kola ?????????? e ke myt krejt.
 
Ju keni ik per lesh me gjith thashetheme se tegjith shikoni komshin si asht vesh nuk shikoni veden ne paqyr mos le lat leckt me keta tema aman
 
O tiiiiiii komshiu sre pruni kush me zor ty ktu nese ste plq tema avullo?
Sa per thashetheme i bojme ne mos ki merak ti ene veten ne pasqyre e shohim.
Po me sa duket ti se ke kuptu akoma temen.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.