Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thashethemet

Ahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha
Shtriiiiiiig
 
Na silllni naj thashethem :p
 
? ka ngel i burr me barr :p
 
Jo me mu me kishin bo me binjak andej nga chati
Ku ku nona ??????? te pakten me nji
 
Mbremje, ora shenonte 20:45.

Pasi kishte mbaruar se intervistuari qerosin Arlind Ajeti direkt nga grumbullimi i kombetares, adm legjendare @Dorina ishte bindur me ne fund qe qerosat vertete ja vlejne. :p
Sapo futet ne forum direkt hudhi grepin ke une si qerosi i vetem ketu.
Duke perfituar nga naiviteti me ofroj ciftezim 24 oresh me nate te zjarrte te perfshire.
Behu gati me tha edhe une direkt pa kaluar 2 sekonda shkova ke dollapi, hoqa rrobat e u mbeshtolla me peshqir ashtu sic kerkoi @Dorina.
Prita gjithe naten ashtu, i lidhur me peshqir e me telefone ne dore e zjarr nuk ndjeva kerkund.
Sot kam teshtire gjithe diten e perfundimisht nga nate e zjarrte me doli nje nate virtuale e plevitosme.

Ne vazhdim ftoj @Amara_La_Negra te te kendoj konge "Ti qe me ftohe mu..".
Quhet thashethem ky?! :p
 
Last edited:
Hahahahahahhahahahhahhahahhahahahahahahshhhahahahahahahahahahahahahahh
Hahahahhahhahahahahhahwhah
Përfundimisht ti të zgjat jetën.
 
Oj te quajtur thashethemi ma i mir
???????????????????????
 
@iMp4Ct pranaj ishe me grip ti
 
Last edited:
Thashethemi:
E pat mi gra uuuuu shiffe shiffe ca kepucesh ka vesh yyyyy ca fustani pale bizhut uaaaaaaa uaaaaaaaa kjo eshte thashethem tipik i atyre ziliqareve. ???????????????
 
  • Kiss
Reactions: Iva
Ahahahaahhahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahha pale njona ketu ma tha ene hapur ne chat.????
 
Turp ti vije, aq shume sa rri ti, 16 ore mdit atje ta kisha une chatin do ta kisha fale fare, jo vetem Sop.... :p
 
?????????
Vallai un me minuta rrij po emrin e lej parku qe me mjes ne maj te tre kacit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.