Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vazhdoni fjalinë

Ajo qe dua te te them eshte se pas cdo te keqe vjen nje e mire , pas cdo nate te zymte vjen nje dite e shndrritshme , pas cdo pike loti vjen nje buzqeshje, nje buzeqeshje qe nuk harrohet kurre...
 
Nje tren qe nuk dihet se ku e ka destinacionin...
 
Nje tren qe nuk dihet se ku e ka destinacionin...
 
Destinacjoni im eshte VDEKJA.. Por para saj dua te shijoj cdo gje te mundshme...
 
Por.....
Shpesh here zgjedhim pikerisht heshtjen,
per te thene gjera te rendesishme...
 
Mos u ngut të zësh miq, por, kur t’i zësh, mos i braktis.....
 
qëndroni larg nga gratë dhe burrat që tregohen me çdo kend të dashuruar dhe shkruajn me to gjera të cilat behen vec brenda nje lidhjes! njerëz të tillë jan të paaftë për lidhje!! shumicën e rasteve edhe shumë të paarsimuar dhe të lënë pas dore.....
 
Edukaten neqoftese kane nje te tille sduhet te jepet konfidenc asnjerit sepse injoranca kohen e fundit eshte rritur jash mase.....
 
...shume seshte asnjehere gjithcka qe mund te besh per ate qe do...
 
Por te tregosh resp e miresi tregon qe e do jooo......
 
-Mos u sillni rrotull duke thënë se bota ju detyron jetesën. Bota nuk ju detyron asgjë. Ishte këtu para jush.....
 
Ketu e gjetem dhe ketu do ta lem, por jo të gjallë kjo është ironia e jetes. Disa janë të detyruar të jetojn ashtu sic vin gjerat dhe disa të tjerë kanë më shumë fatë.....
 
Edhe fati eshte i destinuar .. Nuk i shkon gjithmon me te mirit por i shkon atij qe lufton me te gjith dhe mbi te gjith per te fituar ate cka ai deshirom...
 
Deshirat jan te shumta por rendesi ka shendeti....
 
Shëndeti ikën e vjen , e rëndësishme është dukja , leku , pozita..ose ose u ngatërrova unë ??
Nuk fillonte kështu ? Hehhh , si kemi arritur në këtë pikë...
 
Me mundime e sakrifica ,por jeta na meson se si te ecim perpara e me koken lart.....
 
Por...jo aq lartë ama...tani që bie dhe kaq shumë shi , rrugët janë më të rrezikshme..pusetat e hapura nuk ndihmojnë fare.
Këtë po mendonte...
 
Stafi qe bashkarisht bohet cdo gje
Dhe me pak mundime.......:)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.