• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Video motivuese

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge
:p

 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,923
Motivim ne trafik !
 
Last edited:

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge

Teksti i kenges dhe pjesa ku flet Muhamed Ali... Just WOW


God is watching me
God don’t praise me because I beat Joe Frazier
God don’t give nothing about Joe Frazier God
don’t care nothing about England or America as far as real wealth... it’s all His.
He wants to know how do we treat each other?
How do we help each other?
So I’m going to dedicate my life to using my name and popularity to helping charities,
helping people, uniting people, people bombing each other because of religious beliefs.
We need somebody in the world to help us all make peace.

So when I die - if there’s a heaven - I’m gonna see it.
 
Top