Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

"Shikoni mirë fytyrat e njerëzve! Ai që ka më shumë mërzi e brenga ka buzëqeshjen më të bukur." Dostojevski
 
Po mendoja ky Tylolhoti duhet te kete noi perzierje magjike....
 
Me pëlqejne njerëzit që flasin tre gjuhë:

Perballe
Drejtperdrejt
Sinqerisht
 
" Dhe mendja mbanë atë që as malet smunden! "
 
Dua te flas per gjithcka te pakten me nje person, ashtu sic flas per gjerat me veten time..
 
IMG_20230131_213931.jpg
 
Cdo gje eshte e mundur nese deshira e perbashket ekziston, perndryshe cdohere do tkete arsyetime e justifikime kur nuk kane prioritet ate deshire.
 
Cdo gje eshte e mundur nese deshira e perbashket ekziston, perndryshe cdohere do tkete arsyetime e justifikime kur nuk kane prioritet ate deshire.
Më tepër e mora midis vetes dhe Zotit.
Sikur të mund t'ja nisja dhe njëherë nga e para,pa gabime,pa mëkate ?
 
Më tepër e mora midis vetes dhe Zotit.
Sikur të mund t'ja nisja dhe njëherë nga e para,pa gabime,pa mëkate ?
Fale nje namaz duha nese e din cka eshte, ka vleren e nje vizite te Qabes.
Ke mjaft tpanumerta menyra per tbere vepra qe te spastrojne e te afrojne tek Zoti.
Te Krijuesi me i dashur eshte nje rob mekatar qe eshte penduar dhe permiresuar se sa nje i devotshem qe mund te jete mendjemadh.
 
Me kalimin e kohës kupton se nuk ke shumë miq.....thjesht njeh shumë njerëz.
 
"Në raport me mua, rri si i huaj sepse të dashurit ikin".
Mahmud Dervish

FB_IMG_1675199112297.jpg
 
Nuk mund te prishet lidhja me nje qen besnik
Ta largosh ate eshte njesoj sikur ta vrasesh.

Konrad Lorenz.
 
Prezenca e disa njerëzve në jetën tuaj është jetë por edhe e kundërta.

FB_IMG_1675251230324.jpg
 
Eshte ndjenje e bukur, te shikosh madheshtine e zemres perballe detit ??♥️IMG_20230130_000324.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.