Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

A blini qumesht nga fshataret,apo qumesht ne kuti ?

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Qumeshti i fshatit eshte super.Mjafton ta ziesh mire qe te vrasesh bakteret.Ate kam zgjedhur per vite te tera.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Unë e ble qumështin e fshatit dhe e bëj vetë kosin pasi e kam të rekomanduar për ta ngrënë.
Të them të drejtën ( pa shaka) është e besdisshme ta ziesh dhe të presësh sa të vaket e ta nxësh kos.
Kshuqë kam o kam farë kosi.
Bujrum kush do :p
 

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Unë e ble qumështin e fshatit dhe e bëj vetë kosin pasi e kam të rekomanduar për ta ngrënë.
Të them të drejtën ( pa shaka) është e besdisshme ta ziesh dhe të presësh sa të vaket e ta nxësh kos.
Kshuqë kam o kam farë kosi.
Bujrum kush do :p
Ishte shaka ajo tema e fares se kosit.Po vija ne prove gatishmerine e forumit.
 

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 18, 2018
Mesazhe
317
Pëlqime
331
Pikë
63
Mosha
34
As nga fshati as ne kuti perdor Lufra
 

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 17, 2018
Mesazhe
1,088
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Zürich
une sperdori asnje lloj qumshti, pervec Soja qumesht per kafen.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
kam kojhe qe skonsumoj me qumesht
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,155
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Edhe nga fshati edhe nga dyqani.
E kam te rekomanduar nga mjeku.
Qumeshti u ben mir kockave.
 
Reactions: Iva

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113
Ne Albania kurre nuk e blej ne kuti... yack , ma
Sjellin te fresket nga fshati , qumeshtin edhe Kosin
....Love it . 🙃

Ndersa k’tu organic only ne bidon.
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
ne kuti gjithmone.Me lene shume per te deshiruar kushtet ne fshat dhe besimi ne njerez
 

Sn1ckers

t'sheqeros
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 20, 2018
Mesazhe
3,619
Pëlqime
2,149
Pikë
113
Location
...
Un mjel lopen

Psr iva ske besim te une ti?
 
Reactions: Iva

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Un mjel lopen

Psr iva ske besim te une ti?
Sh keq te ta them,por jo.As te mami im ne keto raste po te ishte.Nuk arrij ta gjej shpjegimin e ndonje kujtimi te shpifur,por bulmetrat me mire si ha
 

Shqiptar

X x x
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
394
Pëlqime
396
Pikë
63
Pfff tmarr unë qumësht katunarësh? Nahhhhh
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Pfff tmarr unë qumësht katunarësh? Nahhhhh
Nuk eshte ceshtje diskriminimi,te lutem mos e keqinterpreto .Une kam aq sh veshtire nga qumeshti sa kam zgjedh mos ta konsumoj fare.
 

Sn1ckers

t'sheqeros
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 20, 2018
Mesazhe
3,619
Pëlqime
2,149
Pikë
113
Location
...
Po mire ti e ke me fshatarin apo bulmetin?
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
3,726
Pëlqime
5,751
Pikë
113
Nje teme shume e bukur, une e blej ne ebay, qumesh tajlandez ne shishe qelqi. :p
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Po mire ti e ke me fshatarin apo bulmetin?
Se di as vete ,por me eren e bulmetrave.Dhe faktikisht ato i verej me shume te prodhimet e fresketa
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top