Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Diskutojmë rreth filmave të fundit që kemi parë..

U

Universal

Guest

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim...

Nje super film dhe mendimi i pare se si u realizua ideja e kompjuterit jot. :)
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

U

Universal

Guest
The Shawshank Redemption (1994)
Beautiful mind (2001)
Hacksaw ridge (2016)
Anonymous aka hacker (2016)
Southpaw (2015)
Fury (2014)
The book thief (2013)
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,147
Pëlqime
7,511
Pikë
113
lum si ju... !
 

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Aug 1, 2017
Mesazhe
446
Pëlqime
720
Pikë
93
Filmi i fundit qe kam par, ishte nga Dhjetori 2016
Rings 2017

"Rings" tregon historine e vajzes dhe djalit Julia Holt, i cili 13 vjet pas ngjarjeve te "Ring", te kapur në rrjetën e vajzë Samara dhe kaseten e saj vdekjeprurese. Më parë, kushdo qe shikoj ate videon e saj, mori nje telefonate dhe mesazh vdekjeprures.

Per shijen time, me teper mu duk si nje Drama dashurie se "horror"!
 

Darkblonde

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 3, 2017
Mesazhe
47
Pëlqime
82
Pikë
18
Mosha
28
Une po shof "Two and a half man" ,nje komedi ku shfaq jeten e perditshme te dy vellezerve dhe djalit te vogel te vellaut te madh nenes se tyre dhe shume personazheve te tjera qe vijne e shkojne duke bere rremuje jeten e tyre.

Ka 7 sezona dhe eshte nje komedi qe ja vlen te ndiqet.
Per momentin jam tek sezona e 4 :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top