• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Karakteret e forumisteve.

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,391
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,628
Mosha
24
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".

LoL
 

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,102
Mosha
35
Location
Prague
b
1. Spiunat - As postojne e as citojne kurre postimet e tua, por i lexojne te gjitha ato qe shkruan
2. Cakenjte - Postojne shume shume rralle, por kur e bejne shkruajne vetem ahahahah - smile - like.
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".
4. Profetat - I referohen Zotit ne cdo postim
5. Dhelprat - Copy/Paste cdo postim
6. Ciniket - Urrejne menyren se si te tjeret bejne postimet dhe kjo vihet re nga postimet e tij.
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine.
8. Tra-la-la - Anetar qe perpiqen te jene te lezetshem, por nuk ja arrijne e lodhen kot.
9. Agjentet - Te azhornojne gjithnje per ate bejne, ku dhe me ke.
10. Gjelat - Kendojne gjithnje paret duke u uruar mireseardhjen anetareve te rinj.
11. Pucistet - Urdhero si urdhero
12. Te miret - Ata qe thone gjithnje te drejten, por i nenvlehtesojne...

Shtoni ndonje karakter tjeter, nga eksperienca juaj.. :p
vetem karaktere negative ke shtuar, nuk paska karakter pozitive?
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
Vetem pika 7 me ka humbur ketu, se te tjerat i kam gjetur:p
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Se di per te tjerwt por per vete di qe e kam zemren e gjere. Dmth dashurohem me shume goca njeokehesisht. Lol
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,783
Location
Tiranë
Kohët e fundit kam.lexuar më shumëllojshmëri karakteresh se sa përmban kjo listë..
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,585
Lessbiket- ste lene rehat ne cdo moment te bojn poezira e dedikime
Me e keqja te thone do por se prano🤦‍♀️
 
Top