Karakteret e forumisteve.

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
2,668
Mosha
25
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".

LoL
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,125
Mosha
35
Location
Space
b
1. Spiunat - As postojne e as citojne kurre postimet e tua, por i lexojne te gjitha ato qe shkruan
2. Cakenjte - Postojne shume shume rralle, por kur e bejne shkruajne vetem ahahahah - smile - like.
3. Lepiresat - Mire me te gjithe, marrin like dhe oqej nga keta pa asnje arsye. E vetmja arsye eshte se ndihen "Lum si Une".
4. Profetat - I referohen Zotit ne cdo postim
5. Dhelprat - Copy/Paste cdo postim
6. Ciniket - Urrejne menyren se si te tjeret bejne postimet dhe kjo vihet re nga postimet e tij.
7. Te bindurit - Te gjitha postimet e tyre qarkullojne rreth faktit qe sipas tyre dikush i urren dhe qe anetaret e tjere perpiqen ti prishin qetesine.
8. Tra-la-la - Anetar qe perpiqen te jene te lezetshem, por nuk ja arrijne e lodhen kot.
9. Agjentet - Te azhornojne gjithnje per ate bejne, ku dhe me ke.
10. Gjelat - Kendojne gjithnje paret duke u uruar mireseardhjen anetareve te rinj.
11. Pucistet - Urdhero si urdhero
12. Te miret - Ata qe thone gjithnje te drejten, por i nenvlehtesojne...

Shtoni ndonje karakter tjeter, nga eksperienca juaj.. :p
vetem karaktere negative ke shtuar, nuk paska karakter pozitive?
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Mesazhe
4,085
Se di per te tjerwt por per vete di qe e kam zemren e gjere. Dmth dashurohem me shume goca njeokehesisht. Lol
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Kontributor
Mesazhe
16,545
Location
F.C. Internazionale
Kohët e fundit kam.lexuar më shumëllojshmëri karakteresh se sa përmban kjo listë..
 

MaYaDa

Don’t touch!
Kontributor
Mesazhe
7,009
Lessbiket- ste lene rehat ne cdo moment te bojn poezira e dedikime
Me e keqja te thone do por se prano🤦‍♀️
 
Top