Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit

69532

Shqipëria do të jetë nikoqir i Bjellorusisë në rrethin e gjashtë të Ligës së Kombeve, përkatësisht Liga C, Grupi 4.

Kombëtarja kuqezi do përballet me bjellorusët nga ora 16:00 në stadiumin “Ari Albania”, derisa i kërkojnë vetëm tri pikë.


Për këtë takim, Edy Reja do të jetë pa Elseid Hysajn që që ka rezultuar pozitiv me COVID-19, por gjasat nuk është që minimizohen për ta.

shqiperia-e1599255165526.jpg


Bjellorusia është lider i grupit me dhjetë pikë, ndërsa tanët qëndrojnë vetëm dy pikë mbrapa.

Skuadra që do e fitojë këtë duel, do të kalojë në Ligën B në sezonin e ardhshëm, derisa do të ketë shansin të marrë pjesë edhe në play-offin e Ligës së Kombeve, për të tentuar që të kualifikohen direkt në Kampionatin e ardhshëm Evropian.

Cikalleshi_Sokol_celeb_goal_w_team_round_@_BelarusAlbania_sep2020.jpg


Reja është në dijeni për rëndësinë e ndeshjes dhe do të kërkojë nga lojtarët e tij që të japin maksimumin në fushë.


Shqipëria cilësohet si favoritë në këtë takim, pasi jo vetëm që luajnë në shtëpi, mirëpo kanë edhe lojtarë më cilësorë.

reja1_9665668_4_3_1570830485.jpg


Nga ora 16:00, do të përcaktohet fituesi dhe lideri i grupit në takimin e fundit për edicionin e dytë të garës më të re nga UEFA, derisa ndeshja e parë ishte fituar 2-0 nga Shqipëria. /Telegrafi/
 
View attachment 69532

Shqipëria do të jetë nikoqir i Bjellorusisë në rrethin e gjashtë të Ligës së Kombeve, përkatësisht Liga C, Grupi 4.

Kombëtarja kuqezi do përballet me bjellorusët nga ora 16:00 në stadiumin “Ari Albania”, derisa i kërkojnë vetëm tri pikë.


Për këtë takim, Edy Reja do të jetë pa Elseid Hysajn që që ka rezultuar pozitiv me COVID-19, por gjasat nuk është që minimizohen për ta.

shqiperia-e1599255165526.jpg


Bjellorusia është lider i grupit me dhjetë pikë, ndërsa tanët qëndrojnë vetëm dy pikë mbrapa.

Skuadra që do e fitojë këtë duel, do të kalojë në Ligën B në sezonin e ardhshëm, derisa do të ketë shansin të marrë pjesë edhe në play-offin e Ligës së Kombeve, për të tentuar që të kualifikohen direkt në Kampionatin e ardhshëm Evropian.

Cikalleshi_Sokol_celeb_goal_w_team_round_@_BelarusAlbania_sep2020.jpg


Reja është në dijeni për rëndësinë e ndeshjes dhe do të kërkojë nga lojtarët e tij që të japin maksimumin në fushë.


Shqipëria cilësohet si favoritë në këtë takim, pasi jo vetëm që luajnë në shtëpi, mirëpo kanë edhe lojtarë më cilësorë.

reja1_9665668_4_3_1570830485.jpg


Nga ora 16:00, do të përcaktohet fituesi dhe lideri i grupit në takimin e fundit për edicionin e dytë të garës më të re nga UEFA, derisa ndeshja e parë ishte fituar 2-0 nga Shqipëria. /Telegrafi/
Tani mesa vume re ne ndeshjen ishin "pleq" lojtaret e bjellorusise , por sot jam i sigurt qe do fitojm me cdo kusht pavaresisht se skemi golashenues dhe jemi dobet fizikisht dhe teknikisht por sot do fitojm me patjeter !
 
E po te fitojme nje here e te jemi ne numrin nje te listes se ngelem gjithmone ne fund e po te na rrahe dhe bjelloruset me mire te heqim dore nga topi do jete turp ?
 
E po te fitojme nje here e te jemi ne numrin nje te listes se ngelem gjithmone ne fund e po te na rrahe dhe bjelloruset me mire te heqim dore nga topi do jete turp ?
????mer vesh nga futbolli pa te ofenduar !
 
????mer vesh nga futbolli pa te ofenduar !

Epo jam moter me vella keshtu kur behej ndeshje uluriste e babi e vellai dhe donim sdonim mesonim dhe ne ....eh pak di
 
  • Kiss
Reactions: .
Ne që punojmë me këta( i mallkojmë) hupshi??
 
Urimi yt në vesh të shurdhët shkoftë ?
Unë i mallkoj veç kur lodhem
Por jo me shpirt
Se nfund të fundit, kënaqësia është e jashtëzakonshme për kuq e zinjtë ?
 
Unë i mallkoj veç kur lodhem
Por jo me shpirt
Se nfund të fundit, kënaqësia është e jashtëzakonshme për kuq e zinjtë ?
Realishte une jo vetem I mallkoj kur "shesin ndeshje" , por nuk mbaroj me te sharat qe I bej ?
 
Realishte une jo vetem I mallkoj kur "shesin ndeshje" , por nuk mbaroj me te sharat qe I bej ?
Unë ashu shaj lukakun?
 
Jemi mire! E mbyllim grupin me fitoren 3-2 kunder Bjellorusise, por me e rendesishmja eshte vendi I pare si kryesues, qe do te thote se vitin e ardhshem do jemi nje kategori me larte. ForcaShqipri!!!


69617
 
Jemi mire! E mbyllim grupin me fitoren 3-2 kunder Bjellorusise, por me e rendesishmja eshte vendi I pare si kryesues, qe do te thote se vitin e ardhshem do jemi nje kategori me larte. ForcaShqipri!!!


View attachment 69617
Jemi mire ? barazim ne lituani humbje ne shqiperi ?sot ben detyren po kemi super lojtar duhet te bejm shum me shum akoma po kot sthon dielli duket qe mgjes une e pash qe do fitonim se ishte @Rrelse ne qef ?see u vitin tjeter !
 
Sulmi ish në formë sot
Për herë të parë në histori fitoi një grup në ndeshje zyrtare të uefa-s ku dhe siguroi ngjitjen për në ligën b , në pritje për të fituar dhe një vend në play offin e botërorit

Shqipëria ish me mungesa dhe zgjedhja e memollës dhe e laçit ishin të duhura

Ju dhashë fuqi unë??
 
Sulmi ish në formë sot
Për herë të parë në histori fitoi një grup në ndeshje zyrtare të uefa-s ku dhe siguroi ngjitjen për në ligën b , në pritje për të fituar dhe një vend në play offin e botërorit

Shqipëria ish me mungesa dhe zgjedhja e memollës dhe e laçit ishin të duhura

Ju dhashë fuqi unë??
Te SuperSport punon ti? ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.