me ndihmoni!!

Alexa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
9
Mosha
19
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,125
Mosha
35
Location
Space
Pershendetje @Alexa !
Ne radhe te pare te uroj mire se ardhjen ne forumin netedy.com. Se dyti jam i mendimit qe temen duhet ta besh vete, ka plot tema qe prekin realitetin shqipetar. Konkretisht mund te bisedojme se cfare ke ne mendje te besh, te shkembejme ide dhe mendime, kjo do ishte me e mira ne realizimin e temes.
 

Anabela

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
6,610
Mosha
28
Mund te tregoheni me me takt pak? Tjetra o tu kerku ndihme @Alexa jam ne pun yllo po me gjith qef te kisha ndihmu.😊
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
Alexa,per cilen nga sociologjite po flet?
Ka sociologji urbane,rurale,hyrje ne sociologji apo e ke per sociologjine e familjes?
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
10,185
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?
Mund te zgjedhesh :

-Divorcet
-Femijet
-Pensionistat

Them qe e para I permbledh pak a shume te tera dhe i prek te tere , so personalisht do zgjidhja te paren .
 

^DuRrSaKu^

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
ANETAR ✓
Mesazhe
2,071
We si meqen te JOQ me kto komente
Kur tha njoni qe kam ngel ne mes 4 rrugesh ne gjermani , dhe lexoje disa nga komentuesit po cdeshe ti aty pse ike kur nuk ke njeri ose kur lexoje dike qe do te ndihmoja un por jam ne greqi , ja dhe ju si ato jeni hajt suksese ne jet dhe ne dashuri
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Mesazhe
490
Location
Usa
Jam studente e sociologjise dhe me duhet te bej nje detyre kursi per dicka qe prek aktualitetin nje teme sa me reale dhe shum interesante qe shpesh harrohet te trajtohet..mund tme ndihmoni me nje teme ?
Ta bej un pa prb:) pa kushte
 

Haters

Shot`Gun
ANETAR ✓
Mesazhe
3,747
Mund te besh teme mbi gencin dhe benzin :p te arrish ne konkluzion cili nga te dy i hyp femres ne shoqerin e sotme shqiptare
 
Top