• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Mendimi qe ju mundon para se te flini ne darke :D

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Mendja dhe zemra mendon e rreh vetem per ate vajze 24h non stop ??

E ju ??

Ska lidhje mendon per dashurine osse dicka tjeter
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
Sa here mbyll syte, falenderoj zotin qe me ka dhuruar shendetin e te tjerat i rregulloj vete.
Mendimet jane nga me te shumtat, por sportiviteti qe me karakterizon me ben ti marr gjerat me radhe e lehte.
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
Mbreme sme zinte gjumi, me dilte para syve milfsja polake duke me bere masazh tajlandez..
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,508
Kush cohet ne 4 te mjesit :p
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,780
Mosha
35
Location
Prague
Mendoj per njerezit e zemres,familjen. Qofshin gjithmone mire.
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Eshte ai qe medo mundon gjate gjithe kesaj periudhe dy vjecare
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
FB_IMG_1541414068691.jpg
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
Si i madhi Dritëro

E dashur vetja ime, me shume respekt te them se ke te mira e te meta, por e meta jote me e madhe eshte sinqeriteti i tepert ne kete bote me hipokrizi te tepert..!

Dritero Agolli
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Ka shume mendime:
Por mendimi im eshte:
Zot me jep shendet,fuqi dhe ti kem mire te gjithe te dashurit e mi.
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
i then dikujt naten e mire me zemee
E gjum direkte
Sme mundojne mendimet jo
 
Top