• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Mendimi qe ju mundon para se te flini ne darke :D

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,127
A thua do ia dal?
Çdo ditë më mundon kjo gjë.
Ca eshte kjo ??
Ti mundesh.....

Sa per temen I them vetes

Vinjol ngrihu luaje b...... zoti eshte shume I zene
Epr te te ofruar ty sersiht te njejten gje :)
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Tiku

girl's lover ...
ANETAR ✓
Mesazhe
1,105
Location
Kurkund Land
Me don apo sme don me don apo sme don me d o n grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.................................
 
Reactions: Iva

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Qe si sme del asihere numri i deleve dy here isoj
Sonte do marr makinen llogaritse si Mr.Bean...ishalla ja dal
 
Reactions: Iva

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,127
Ohhh sa jam lodh sot.....
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,127
ATE 5 minutsh ta dedikoj ty neese ke deshire
 
Top