Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pro apo kunder vaksinës?

Pro apo kunder vaksines?

  • po

    Votimi: 14 46.7%
  • jo

    Votimi: 16 53.3%

  • Gjithsej votues
    30
Do e bej se uje eshte! Duke i bere njerezit te mendojne se kane marre medikament, truri i njeriut vetvetiu rrit imunitetin duke aktivizuar ate qe quhet "placebo efect", pra sherimi permes mendjes!
 
Do e bej se uje eshte! Duke i bere njerezit te mendojne se kane marre medikament, truri i njeriut vetvetiu rrit imunitetin duke aktivizuar ate qe quhet "placebo efect", pra sherimi permes mendjes!
Varet ca "uji" eshte. Mos eshte nga ai qe prish trurin. Ka ca "ujera" te tilla. Nese nuk me kuptove ,po ta them me fjalet e nje shkencetari kompjuterash: e ardhmja ju perket makinave te zgjuara,dhe njerezve budallenj.
 
Varet ca "uji" eshte. Mos eshte nga ai qe prish trurin. Ka ca "ujera" te tilla. Nese nuk me kuptove ,po ta them me fjalet e nje shkencetari kompjuterash: e ardhmja ju perket makinave te zgjuara,dhe njerezve budallenj.
Pa merak shoku, nuk te lajthisin. Jeta do vijoje normalisht. Ne 2030 ptit nje krize tjeter, lufte ose krize ekonomike!
 
Varet ca "uji" eshte. Mos eshte nga ai qe prish trurin. Ka ca "ujera" te tilla. Nese nuk me kuptove ,po ta them me fjalet e nje shkencetari kompjuterash: e ardhmja ju perket makinave te zgjuara,dhe njerezve budallenj.
Ku e di ti qe nuk je apo jemi budallenj tani dhe nuk do te behemi me te zgjuar neser?!
 
Pa merak shoku, nuk te lajthisin. Jeta do vijoje normalisht. Ne 2030 ptit nje krize tjeter, lufte ose krize ekonomike!
Lufte? Vallahi bilahi,jena mesu me luften. Gjithe jeta jon ne ket vend osht nji lufte e perditshme per mbijetese. Edhe per te kaluar ne trotuar,duhet me i shty njerezit e me bo grushta me ta. Vetem lufta s'po na tremb. Ne jetojme edhe me bar,sidoqe te vije puna.
 
Pse ato qe thua ti jan shkencore??
Jo,sigurisht. Ne nuk dijme asgje te sakte,muhabet bejme. Por une ja kam friken kesaj farses se virusit. Sidomos kur shoh gazetaret qe e bejne qimen tra. Kam pas shok gazetar,dhe i njof. Shoku im gazetar shkonte ke banjo e konviktit. Uji vu aty. Mbyllte cezmen miku,dhe pastaj shkruante artikullin "s'ka uje ne konvikt". Kur e pyeta pse genjente,ai me tha "po pati uje,nuk eshte lajm,po nuk pati eshte lajm". Une nje shembull po te jap,tash perfundimin nxirre vete.
 
Pavaresisht gjithe konspiracioneve qe qarkullojne qe vaksina do i ktheje njerzit ne robote,zombie etj do e bej vaksinen.
Kam lexuar qe vaksina ne vetvete eshte virus i dobsuar. Kur ajo injektohet organizmi e njeh si kontigjent te jashtem dhe menjehere fillon prodhimi i anticorpeve. Me prodhimin e anticorpeve virusi i dobsuar eliminohet. Prodhimi i ketyre anticorpeve na mundeson mbrojtjen nga covid-19 per nje kohe te pacaktuar.
 
se di se kam bo por me dy menje jam nese eshte me detyrim normal
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.