Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Skedina e javës

Une idhull ty!? Ore me ngaterron lol se ska mundesi ;) me ngaterron me veten :)

@Miiqtel_M7 pis kak 500 vlla dhe Pjatat me 100 kemi hequr dor nga Pislliqet [emoji14] ;)

@MrCool help me Bro per keta qe sme njohin e thon qe bej foto Skedinave ke lloto qe punoj e pres Bashkishe [emoji14] lol
mos e merr kaq srz se jena tu bo shaka mer o aldo bare
 
mos e merr kaq srz se jena tu bo shaka mer o aldo bare

O Aldo Bare :) qe se njoh kush esht Shakan me ke ke muabet grup e ke njeh :) mos mu hiq si 100.000.000 € ;) hajt Shendet.
 
Ngaqe mnjef tfola po qeke rendu shume

Kam shtuar ca Kg kohet e fundit. Perderisa te njoh dhe me njeh mos me bej Skena te tilla kur ndoshta mund ta dish shume mir kush jam ca bej me ca merresh e sa bej :) dhe prezantohu her tjeter :)
 
Kam shtuar ca Kg kohet e fundit. Perderisa te njoh dhe me njeh mos me bej Skena te tilla kur ndoshta mund ta dish shume mir kush jam ca bej me ca merresh e sa bej :) dhe prezantohu her tjeter :)
ke hall se hum emrin qe ke vu ktu mer :p
 
O kalamoj mos boni shum zhurm aaa [emoji14]

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 
Hahahaha nalo nlushnje marim shalqi e ikim [emoji14]

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 
W3jAA1scTIGazIl1TwNBxA.png
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.