Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Skedina e javës

Une idhull ty!? Ore me ngaterron lol se ska mundesi ;) me ngaterron me veten :)

@Miiqtel_M7 pis kak 500 vlla dhe Pjatat me 100 kemi hequr dor nga Pislliqet [emoji14] ;)

@MrCool help me Bro per keta qe sme njohin e thon qe bej foto Skedinave ke lloto qe punoj e pres Bashkishe [emoji14] lol
mos e merr kaq srz se jena tu bo shaka mer o aldo bare
 
mos e merr kaq srz se jena tu bo shaka mer o aldo bare

O Aldo Bare :) qe se njoh kush esht Shakan me ke ke muabet grup e ke njeh :) mos mu hiq si 100.000.000 € ;) hajt Shendet.
 
Ngaqe mnjef tfola po qeke rendu shume

Kam shtuar ca Kg kohet e fundit. Perderisa te njoh dhe me njeh mos me bej Skena te tilla kur ndoshta mund ta dish shume mir kush jam ca bej me ca merresh e sa bej :) dhe prezantohu her tjeter :)
 
Kam shtuar ca Kg kohet e fundit. Perderisa te njoh dhe me njeh mos me bej Skena te tilla kur ndoshta mund ta dish shume mir kush jam ca bej me ca merresh e sa bej :) dhe prezantohu her tjeter :)
ke hall se hum emrin qe ke vu ktu mer :p
 
O kalamoj mos boni shum zhurm aaa [emoji14]

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 
Hahahaha nalo nlushnje marim shalqi e ikim [emoji14]

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 
W3jAA1scTIGazIl1TwNBxA.png
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.