• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Skedina

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
370
Kjo Sevilla esht ekipi me i degjeneru se reali madridit!!! Kush do me hum lek ne bixhoz le te luj ket 👎

30955
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
VIP I FORUMIT
Mesazhe
440
Location
Usa
@Tip, po vazhdove keshtu do te te heqin kompanite perseri te drejten per te vene skedina, sic t'a bene te ajo lagja jone kur fitoje gjithmon...
Ishu edhe tek un tani mi kane blloku account 5 vende nuk ve me baste veq iku te shokt
 

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
370
@Tip, po vazhdove keshtu do te te heqin kompanite perseri te drejten per te vene skedina, sic t'a bene te ajo lagja jone kur fitoje gjithmon...
Nuk o cudi se e njejta kompani o... jan ndyrsira fare, knej mkishin te rregjistrru si gold VIP member nga ona tjeter sme leshin me hy neper pika bastesh lol

Po e perseriten prap do dorzohem vlla, ose do shkoj te luj pllakaton me taso me moglin ose thjesht do i bashkohem turmes @MrCool and co. Tu vu baste me njoni tjetrin buburreci kujt hecen me shpejt 😂
 

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
370
@mogli esht handicap vlla... dmth fillo neshja 2-0 per villareal...

Nese koeficenti esht 1/2, llogarutet kshu: (1+2)/2 = 1.5 ...

Nese pershembull esht 8/5, llogaritet: (8+5)/5 = 2.6

Qellofsh!
 
Top