Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Vendi ku do të donit të jetonit dhe pse ?

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
13,544
Pëlqime
14,377
Pikë
113
Aty ku jeton dashuria😀
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Socialdisexpert

Social_distance_expert
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 2, 2020
Mesazhe
489
Pëlqime
446
Pikë
63
Location
Tirana
Ne Shqiperi, por ne nje Shqiperi ku gjerat ecin perpara dhe jo me kete qe eshte aktualisht
 

Kola^Boss

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 17, 2020
Mesazhe
820
Pëlqime
1,746
Pikë
93
Mosha
70
Vendi ma I mire me bot per mue asht SH——B——L. (Shtetet e bashkume lek bibaj tropoj )
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top