Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

I dashur ditar

Te lutem thuaj ketij lart mjaft se vdiqa , nga te qeshurat qe plac o zot o @iMp4Ct :p

Ps: sidomos me ate foto né profil me vdes vertet:p
 
Shume i the vallahi !!!!!

I dashur ditar

Pune e mbar o Hasan
Jan tu mbjell do duhan
Si osht Shabani
E molla vjet e sboni
 
Cfare te te them, cfare te dreqos, cfare te shkruaj....
Kemi shkruar e kemi shkruar, aq shum sa dhe né vet se kemi kuptuar....
Ca nga merzija, ca nga gezimi, ca nga dashurija, ca nga urrejtja kemi mbushuar faqet e tua!
Ca te te them , ca te dreqos,ca te shkruaj, me ndihmo te kuptoj, me ndihmo te shoh ashtu sic sheh ti , me ndihmo te mbush boshlliqet si me magji!
I dashur ditar , ca te shkruaj,ca te dreqos,ca te them, pervec se nje dit e re sjell perher nje surpriz, sado e kendeshme, ose e pakendeshme qoft, duhet perher te perballemi me te e te jemi vetja jon .
 
O ditar!
Pse mi fshini komentet o smirusha!!:D
 
I dashur ditar , pse ca duan te behen si interesant, e kur ju thon nje fjal rin si pula te lagura buuu se kuptoj kete gje. Nejse mirmengjesi njeher , se e fillova shkrimin me dicka te cilat vlerat jan 0 , akoma skan kuptuar qe heshtja ime eshte pgj e qe mund te thon e te shkruajne cte duan , sme plas me , jam kjo qe jam . Kush me njohu e ka resp le te ri perndryshe deren e din , sme plas me te merem me njerez qe sdin vec se te behen si klloun para te tjereve . Kaq e veshtir eshte ta kuptojne ooo buuuuu nga tani e tutje do ve nje tabel .
The cloun here are not accepted!!
Thx
Kaq kisha , uroj gjithkujt nje dit te mbar
 
I dashur ditar, unë gjithmonë kam besuar tek shprehja: "Do më harrosh atëhere kur të mos çirresh poshtë e përpjetë duke u ankuar për mua" :D
 
I dashur ditar ca njerez nuk kuptojne qe sishte per ta shprehja, Po nejse le ti bejne qefin vetes Po he!
 
I dashur ditar, une mendoj se po e kruajte me me mua do filloj të hap arkivën e vuajtjeve! :D
Të marësh arratinë edhe ti si shumica, e të mos dish nga të fusësh kokën.
 
I dashur ditar , e cu lodha pfffffffff klb ditar se po lodhesh dhe ti shum duke shkruar ne ty
 
Ehhhhhhh.... I dashur ditar...., Mua më pëlqen ti, jo të kruhem me ty. Ndryshon puna!
Por ti spo më lë rrugë, më çmënde!
 
I dashur ditar, u lodha duke ber si kalamaj kopshti e lagu se lagu, e u lodha duke lexuar ofendime , e shkrime te cilat dhe ata vet qe i shkruajne sju besojne....
Do doja vetem njeher te jemi sic jemi né realitet vete vetja dhe pak serioz , pa menduar se eshte dikush mbrapa tastiere qe na lexon.
Jan duke u afruar festat né vend te falim , sa me shum dashuri e miresi , grindemi, e mundohemi perher te ulim te tjeret duke filluar nga Une e para, Mjaft me !

Resp njeri tjetrin, eshte virtualitet dreqi ta haj né vend te jemi nje grup , qe argetohen e qeshin jemi kthyer si armiq qe vec shahemi e ofendohemi, A ja vlen?

Né fund te fundit as nuk do ndajme tokat as nuk do jemi te perhereshem ketu , pse Mos te lem shije te mir , e né te ardhmen kur ti lexojme te mos themi ca dreqin me ka kaluar né mendje né ato momente, Por te qeshim e te kujtojme njeri tjetrin sado me germa, né te mir e me nje buzeqeshje .

Kaq kisha ditar uroj te kuptohet ky mesazh.
 
I dashur ditar...
Se kemi shtet...me dy ore shi kalon ne situate apokaliptike. Do zevendesonim edhe palmat me pisha!! Pseudo-investime ne energji, pseudo-investime ne rruge, pseudo-investime ne kullim dhe pastaj pse permbytemi! Sistemi i emergjencave civile s'ka qene ndonjehere i hajrit! Mjere qytetaret dhe mjere ata elektricistet e gjore qe po humbasin jeten, duke marre gjithe koston e ketij shteti! Na rrofte Shqiperia qe duam...
 
I dashur ditar...
Si u katandise keshtu?:(
 
I dashur ditar
Thuajse festat e fundvitit po mberrijne e te gjithe kerkojne ti bejne dhurata sa me te kendshme atyre qe duan, por dhurata me e madhe e me e bukur eshte qe gjithmone te kesh ne jeten e perditshme, njerez qe te duan e te qendrojne prane ne momentet me te veshtira...

I dashur ditar
Ishalla e mbyllim kete vit forumistash me sa me pak ofeza dhe mērira:D

View attachment 5568
 
idashur ditar
marrsh malet ishalla o zot i madh
:D
Ditar po te jesh burre i mire ti NA ben dhurate ndonji makine me letra per vit te ri
 
I dashur ditar!
...qe ta kesh mire me te gjithe, mos u merr me asnje...
 
I dashur ditar né do e kisha ditur qe do isha kaq e qet nga ai ignor qe bera do e kisha ber me koh . Jam vertet e lumtur me né fund:p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.