Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte antare me me shum influenc ktu ne forum ?

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Ka ber plot gabime gramatikore kush e ndjen veten mesues te vazhdoj zanatin ne ndo1 tem tjeter jo ktu
 

Mia*

꧁༺༽ Mia ༼༻꧂
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jul 30, 2022
Mesazhe
1,988
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
@Hera hajde se të doli emri për ushtar 😁
 

Mia*

꧁༺༽ Mia ༼༻꧂
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jul 30, 2022
Mesazhe
1,988
Une lexova po leana nuk jam .....kjo eshte e sigurte

Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
 

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Kam qene Helena dikur po shume dikur ....


Por flm
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk
 

Mia*

꧁༺༽ Mia ༼༻꧂
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jul 30, 2022
Mesazhe
1,988
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk
T'rujt Zoti të keqen.Se s'kam punë tjetër unë se shef
 

Hera ⚡

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
39,116
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk

Secili ka domethenje e tij ....
 

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
T'rujt Zoti të keqen.Se s'kam punë tjetër unë se shef
Po un them kush eshte antari me me influenc ti vete me therret rrelsen veten merresh me fjalet e mija per antar te tjer. Un sa i mbylla muhabetet me rrelsen do merrem prap un sikur skam pun tjeter.
 

Deadly

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 16, 2021
Mesazhe
1,715
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
ska gje me mir do behet😌
 

Mia*

꧁༺༽ Mia ༼༻꧂
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jul 30, 2022
Mesazhe
1,988
Po un them kush eshte antari me me influenc ti vete me therret rrelsen veten merresh me fjalet e mija per antar te tjer. Un sa i mbylla muhabetet me rrelsen do merrem prap un sikur skam pun tjeter.
Shpreha mendimin tim ore,sic e shprehe ti tëndin
 

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Shpreha mendimin tim ore,sic e shprehe ti tëndin
Po un se shpreh mendim moj me nje qe se ke muhabetin ti ose te ndaj fjalet qe thua ti per dike dhe ti jap efektin qe do ti.
 

capkeni

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 16, 2022
Mesazhe
524
Un mendoj qe ligjin ktu ashtu sic ndodh dhe ne realitet e bejn femrat
Ska asgje me te rrezikshme se nje femer dinake dhe te zgjuar te manipulon sic ja ka qejfi dhe as qe e merr vesh 🙈🙈🙈
Tani si kush jan ato femra ktu akoma si kam ndare se jam akoma i ri ketu 😁😁😁
 

Deadly

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 16, 2021
Mesazhe
1,715
Un mendoj qe ligjin ktu ashtu sic ndodh dhe ne realitet e bejn femrat
Ska asgje me te rrezikshme se nje femer dinake dhe te zgjuar te manipulon sic ja ka qejfi dhe as qe e merr vesh 🙈🙈🙈
Tani si kush jan ato femra ktu akoma si kam ndare se jam akoma i ri ketu 😁😁😁
Hap syt se hajn burra femret ktu 👀😜
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja