Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aforizma...

"Nëse ju lejoj të shihni brenda meje, do të krijohet intimitet.
Intimiteti ka të bëjë me lakuriqësinë emocionale, është ideja e perqafimit të shpirtit tuaj me dikë tjetër"

Web
 
"Nëse ju lejoj të shihni brenda meje, do të krijohet intimitet.
Intimiteti ka të bëjë me lakuriqësinë emocionale, është ideja e perqafimit të shpirtit tuaj me dikë tjetër"

Web
Fabio Volo
 
  • Pëlqej
Reactions: .
"Dashuria është një qen që vjen prej ferrit"

Charles Bukowski
Po per ket gjo ka thon kshu se sja kan pas lon ktit e lal se ky menjen te stirolapsi edhe rrezik kur bonte me bo dashni fuste stirolapsin ? sorry se re prisha temen por nji mendim dhash ?

Nuk ka rendesi si quhesh edhe nga vjen, por kush je edhe sa vlen ? daja ?
 
Urrejtja që mbart brenda teje është si një thëngjill, që djeg më shumë ty se të tjerët.

Lawana Blackwell
 
Nuk ka njeri që nuk e do lirinë; i drejti e pretendon për këdo, kurse i padrejti vetëm për vete.

Karl Ludwig Börne
 
Ju më shihni shtrembër ngaqë unë jam ndryshe, ndërsa unë ju shoh e qesh sepse jeni të gjithë njësoj.

Emily Strange
 
I lumtur është ai që jep përherë maksimumin.

Philip Gilbert Hamerton
 
Është e arsyeshme që të mos u besohet më atyre që na kanë gënjyer, qoftë edhe një herë të vetme.

Dekarti
 
"Kur je vetëm në trup e në shpirt ke nevojë për vetmi, dhe vetmia shkakton tjetër vetmi"

Francis Scott Fitzgerald
 
A nuk të mjafton çasti?
Atëherë as përjetësia nuk do të të mjaftojë...

(Nikos Kazantzakis)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.