Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ditari i "forumit"

Sa e dobët ndihem.dhe unë pa babin ?
❤️

Paç nje fat te mire siç ti e meriton te behesh Nënë per te marr force te ecesh perpara ...sepse keshtu eshte jeta ...me humbje ..lindje .. hidherime , gezime ...

Te perqafoj fort ??
 
Pse je kaq e eger?
- Sepse te butet me shtypen.
Pse je kaq e ftohte?
- Dashuria me beri te tille
Po mos besuese?
- Njerzit me zhgenjyen Pse
gjithmone qesh?
- Se me te qare skam fituar gje.
Pse genjen?
- E verteta ka vdekur,skam zgjidhje
tjeter
Pse je keshtu si je?
  • Jeta me beri te tille/ Po sa vjece je?
  • Mjaftueshem e vogel per te qene e
lumtur,dhe mjaftueshem e rritur per
t'ia dal mbane.
Sa here hyj ne arkiva, leximet tua me japin mundesine te gjej ato qe nuk ja kujtoj as vetes, prandaj te kam shume xhan, sepse thelle ne shpirt je nje person i bukur, i mire, por qe gjen menyren e ben si "e eger" per te mbijetuar ne kete bote hienash.
Te perqafoj dhe gjithmone do te kujtoj si nje prani e bukur?
 
Erdha!
Ja, ku jam...
Sot ishte nje nder ditet me te veshtira qe kam kaluar.
Por me Zotin prane gjithmone gjerat shkojne si duhet elhamdulilah ?
Jemi te forte apo jo?
Te keshen o driit gjithcka me forc e besim do kaloj rendsi ka qe dite me te bukura do vin
/kiddo shkon afel ablles edhe e pufff folt???
 
Kisha degjuar se te jesh e lumtur, gjithmone duhet te ndjekesh zemren.
Dhe je gjeja me e bukur qe Zoti me solli ne kte jet.
Dashuria te rrit, te meson dhe une te falenderoj Zot?
E kam shpirtin plot❣️


IMG_20220310_144321.jpg
 
Hey !
Se sot qenkam pak me frymezim
Kam koh qe nuk flss me askend nuk hapem e qe lumturia ime fshihet ne buze...jo sepse jam e fort por sepse sdu te bezdis askend me merzin time shoh shum njerez te pa lumtur,qe kan shum prb te uritur qe lypin qe skan ca te veshin ne acar apo qe duart e tyre femijeve qe lypin rruges te pastra por te zbrazta e di merzitem ndonjeher qe skm ne dore asgje gezoj nje femij...i jap dicka aman...me posht ka eshum e me shum te tjer qe sbej dot asnje gje
Pse ky esht cikli jetes pse ka kaq shum paparazi merzitem e per ato pastruese qe tek i shikoj qe fshin rrugen degjon qe ankohen sepse pagesa e tyre sdel sepse mendon ca te blej me dark kir ska mundesi ti bej te gjitha jemu nje brez nje vend shum i trishtuar ku stresi,merzia korropsioni ,cdo dhimbje po na mbyte sa e padrejt por kot askush ste degjon ulerimat e tua sepse askush sdo tja dij ka populli apo jo jemi nje vend i mbushur me trishtim e plot deshtime ...? merzitem per cdo ndosht e kur m thon shendet them pse me tha plac te gjith te hutuar ikin vrapojne si te cmendur ku askush srespekton asgjo ku po vdesin per dit pafund sikur te ishim milingona e jo njerez me jet njerez qe e duam jeten aksidente pa fund ?
Askush ska me kujdes per veten tgjith te merzitur kapluar nje trishtim... njejt edhe une si ato e mrz me nje zemer qe ndoshta smbane me qe duroj kaloj sakrifikij shum qe ndosht u lodh duke vrapuar qe duke bere te ndiheshin mir pa menduar per veten pa e ditur qe ne enderrat e mia ishin te ndertuara kartona...sepse dikush tj kishte ndertuar themele para meje e une nuk prish nuk shkatrroj aty ku themelet jan baza. enje familje ee cdo gje sot genjejne shajne ofendijne e ne fund ska si ty fjala te thena e te pa then qe ndoshta peshen sja din askush jemi nje brez i dhen mbas telefonave mbas momentit e jo mbas njerzve qe ndoshta neser sdo i kem apo mbas nje mirupafshim nje pse ike....kaq shpejt shikojm te kemi tele e fundit ...te blejm gjona te bukur te shoenzojme koh ne shooping e jo ate pak koh te rim me familjen sepse jemi nje vend kotttt qe ska rendesi karakteri por interesi !
 
Deti eshte njejte me shpirtin.
Ndaj kur jemi perballe dhe shohim dallget te vijne drejt nesh, perplasim shikimin sikur me veten!
Po shkoj per pak, e te ndjej zerin e dallgeve.
Aty lë gjerat e mia, shikimin, ndjenjat, fjalet e pa thena.
Eshte habitati im❣️?
 
I bëra vetullat
dhe buzët
dhe mollëzat
dhe nofullën
gjoksin po e po, të pasmet, dhe hundën
dhe thonjtë
dhe flokët
i zbardha dhe dhëmbët..
i bëra të gjitha shpirt...

Pse më sheh ashu?
Rrudhos turinjtë si ky fustani im me pala korenti?!
Nuk jam e bukur?
Nuk më do?
Nuk të pëlqej?
Jam ekzagjeruar?

A nuk ishe ti që ktheje kokën pas çdo femre që ecte?
Që u jepje superlove fotove nëpër insta?
Që komentoje shumicën e kolegeve sa herë kalonin pranë?
Nuk ishe ti që nën zë thoje (çfare pjeshke kjo) pa e vrarë mëndjen në lëndohesha unë?..
Nuk ishe ti që hapje sytë te bota dhe tashmë që unë u bëra si bota mbyll sytë?
Hë pra, pse nuk flet?
U bëra e unë si të gjitha, ndryshova për ty, doja të më doje më shumë , të dukesha femra më e bukur, të na kishin zili, të më shihje me mahni..
por mesa duket jo, gabova, lëvizje e nxituar..
Silikoni mbizotëron tek mua, për fajin tënd...
Po po, për fajin tënd, u bëra dikush që nuk jam, humba origjinalitetin tim.
Jo se nuk jam e bukur , jam shumë e më shumë , por ti nuk meriton një si unë as e katandisur në këtë gjëndje...
Qërohu nga jeta ime njëherë e mire..
për fajin tënd braktisa veten...
(Rrelse).
 
I bëra vetullat
dhe buzët
dhe mollëzat
dhe nofullën
gjoksin po e po, të pasmet, dhe hundën
dhe thonjtë
dhe flokët
i zbardha dhe dhëmbët..
i bëra të gjitha shpirt...

Pse më sheh ashu?
Rrudhos turinjtë si ky fustani im me pala korenti?!
Nuk jam e bukur?
Nuk më do?
Nuk të pëlqej?
Jam ekzagjeruar?

A nuk ishe ti që ktheje kokën pas çdo femre që ecte?
Që u jepje superlove fotove nëpër insta?
Që komentoje shumicën e kolegeve sa herë kalonin pranë?
Nuk ishe ti që nën zë thoje (çfare pjeshke kjo) pa e vrarë mëndjen në lëndohesha unë?..
Nuk ishe ti që hapje sytë te bota dhe tashmë që unë u bëra si bota mbyll sytë?
Hë pra, pse nuk flet?
U bëra e unë si të gjitha, ndryshova për ty, doja të më doje më shumë , të dukesha femra më e bukur, të na kishin zili, të më shihje me mahni..
por mesa duket jo, gabova, lëvizje e nxituar..
Silikoni mbizotëron tek mua, për fajin tënd...
Po po, për fajin tënd, u bëra dikush që nuk jam, humba origjinalitetin tim.
Jo se nuk jam e bukur , jam shumë e më shumë , por ti nuk meriton një si unë as e katandisur në këtë gjëndje...
Qërohu nga jeta ime njëherë e mire..
për fajin tënd braktisa veten...
(Rrelse).

Ca e paske gjoksin e bere ? ?
 
I bëra vetullat
dhe buzët
dhe mollëzat
dhe nofullën
gjoksin po e po, të pasmet, dhe hundën
dhe thonjtë
dhe flokët
i zbardha dhe dhëmbët..
i bëra të gjitha shpirt...

Pse më sheh ashu?
Rrudhos turinjtë si ky fustani im me pala korenti?!
Nuk jam e bukur?
Nuk më do?
Nuk të pëlqej?
Jam ekzagjeruar?

A nuk ishe ti që ktheje kokën pas çdo femre që ecte?
Që u jepje superlove fotove nëpër insta?
Që komentoje shumicën e kolegeve sa herë kalonin pranë?
Nuk ishe ti që nën zë thoje (çfare pjeshke kjo) pa e vrarë mëndjen në lëndohesha unë?..
Nuk ishe ti që hapje sytë te bota dhe tashmë që unë u bëra si bota mbyll sytë?
Hë pra, pse nuk flet?
U bëra e unë si të gjitha, ndryshova për ty, doja të më doje më shumë , të dukesha femra më e bukur, të na kishin zili, të më shihje me mahni..
por mesa duket jo, gabova, lëvizje e nxituar..
Silikoni mbizotëron tek mua, për fajin tënd...
Po po, për fajin tënd, u bëra dikush që nuk jam, humba origjinalitetin tim.
Jo se nuk jam e bukur , jam shumë e më shumë , por ti nuk meriton një si unë as e katandisur në këtë gjëndje...
Qërohu nga jeta ime njëherë e mire..
për fajin tënd braktisa veten...
(Rrelse).
Kishe munguar gjate, por erdhe vershyer ne nje kuptim te madh fjalesh qe jane realiteti sot!
Te perqafoj shpirt i bukur??
 
I bëra vetullat
dhe buzët
dhe mollëzat
dhe nofullën
gjoksin po e po, të pasmet, dhe hundën
dhe thonjtë
dhe flokët
i zbardha dhe dhëmbët..
i bëra të gjitha shpirt...

Pse më sheh ashu?
Rrudhos turinjtë si ky fustani im me pala korenti?!
Nuk jam e bukur?
Nuk më do?
Nuk të pëlqej?
Jam ekzagjeruar?

A nuk ishe ti që ktheje kokën pas çdo femre që ecte?
Që u jepje superlove fotove nëpër insta?
Që komentoje shumicën e kolegeve sa herë kalonin pranë?
Nuk ishe ti që nën zë thoje (çfare pjeshke kjo) pa e vrarë mëndjen në lëndohesha unë?..
Nuk ishe ti që hapje sytë te bota dhe tashmë që unë u bëra si bota mbyll sytë?
Hë pra, pse nuk flet?
U bëra e unë si të gjitha, ndryshova për ty, doja të më doje më shumë , të dukesha femra më e bukur, të na kishin zili, të më shihje me mahni..
por mesa duket jo, gabova, lëvizje e nxituar..
Silikoni mbizotëron tek mua, për fajin tënd...
Po po, për fajin tënd, u bëra dikush që nuk jam, humba origjinalitetin tim.
Jo se nuk jam e bukur , jam shumë e më shumë , por ti nuk meriton një si unë as e katandisur në këtë gjëndje...
Qërohu nga jeta ime njëherë e mire..
për fajin tënd braktisa veten...
(Rrelse).
????
Zeri i brendshem i nje shpirti!
??
 
Mbylla sytë me duar dhe ja plasa me ngashërim , i mbylla për mos e pa si po ikte prej meje...
Shpirti po ulërinte më fort se zëri im
" mos shko" por këmbët nuk ecnin...
Dikush më kish kapur fort saqë nuk lëvizja dot vendit.
Ish krenaria..
Ajo më pengoi të vrapoja..ta bindja..ta ktheja...u bëmë mike të pandashme unë dhe ajo...
E njihja veten për të fortë, madje për më të fortën, por jo..përballë mikes time të këtyre kohëve nuk isha asgjë..
Unë humba shumë, shumë aq shumë persona saqë ajo duartrokiste nga triumfet e saj e unë vuaja..
Futesha në cepa, aktroja dhe kur bëhesha gati të vrapoja pas atyre që po i humbisja më dilte përpara duke më përkëdhelur egon...
i bindesha, nuk jam natyrë që nënshtrohem apo urdhërohem por për dreq krenarisë nuk i thoja dot JO.
isha përballë egos-krenarisë ...
Humba shpirtin e mbi të gjitha buzëqeshjen..
Nuk ma vrau ikja e personit por krenaria ime e tepruar.


Rrelse..
 
Nejse , une e lidha me aktualitetin tim. Po e them se s ka asgje per te fshehur. Ne nje bisede me dike , po diskutoja per takimet dhe pa qellim po flisja per ekzagjerimet qe bejne femrat ne veshje , ne tualet ,ne ekspozim te pjeseve te trupit , gjera une realisht i urrej per faktin se me duken si sjellje qe ulin personalitetin e femres . Une personalisht , do preferoja nje femer te veshur thjesht , natyrale , te fshehe pjeset e trupit qe do me benin te joshesha sexualisht prej saj dhe do zgjidhja qetesine , komunikimin , anen njerezore dhe permbushjen shpirterore e mendore , efektin qe nuk do arrija ta kisha nga disa shale e gjokse te ekspozuara... etj , etj. Pergjigja e saj ishte .... nuk mendon se une perderisa dal me ty , e bej per ty kete gje dhe perpiqem te plotesoj cdo deshire e kerkese tenden, te jem une femra qe ti deshiron ne cdo aspekt? S kisha cfare pergjigje ti ktheja , thjesht qesha ?
Pse atëhre komentoni e bani superlove, budalliqeve ktu.
Kur thua tê kundërten ktu?!!
??
 
I dashur ditar...
Ishte fund viti 2017 dhe padashje u njoha me kete forum. Ne fillim isha naiv, besoja cdo germe, cdo fjale e merrja seriozisht, perfshihesha shpirterisht pa menduar se do lendohesha. Personi pare qe me mirepriti ishte anetarja me germen E*. Diten e pare si forumist e kalova shume mire nen shoqerine e saj, Shkembyem msg e folem gjate, fillova vertete te mendoj se jam ne vendin e duhur ku mund te gjeja dashurine. Fatkeqesisht u gabova, diten e dyte E* po sillej sikur i kishin bere vaksinen e terbimit. Me beri te behesha pishman qe u futa e thashe nga ky moment duhet pajteter ta le kete ambjent. Ndenja nje jave pa hyre e u ktheva serish se krimbi sme linte. Prane meje u afrua @Fiore. Studentja e ekonomikut, beqare qe jetonte me vellain. Fillova te flas me Lulen, si naiv qe isha ja besoja cdo germe deri ne diten e 3 kur vellain nuk e zinte me gjumi naten e ne nuk mund ti vazhdonim bisedat tona. Mbasi bera llogarite e mija, kuptova qe Lulja me kishte mashtru, shkaku nuk ish vellai por agai. U lendova serish brenda javes, po kete here e mora si mesim per ndryshimin tim total ne forum. Qe atehere, nuk jam me naivi qe kerkon dashurine por Paku karagjozi qe kerkon shale e gallate.
Fund.

?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.